Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Професійне, рідке, засоби для чищення

Виробник: ISOFA
Модель: 100PRO
449.30грн

  • В наявності

 

Обсяг - 4,2 кг.

Опис ISOFA 100PRO

Професійне рідким засобом для чищення, що містить абразивні частинки, для миття забрудненої шкіри рук. Перевагою даного засобу є його здатність швидко і дуже дбайливо усунути бруд з ваших рук. Призначений для усунення таких середньо- і сільноустойчівих забруднень, як мастила, гальмівні опади, цемент, корозія. Використовується, головним чином, в автомобільній і будівельній промисловості.

Захист шкіри:
Алолт - природне, дуже жорстке і ефективний засіб, що містить абразивні частинки, що використовується в комбінації з ланоліном, гарантує дбайливий догляд і винятковий ефект.

Застосування:
Нанесіть відповідне кількість кошти на злегка змочені руки. Ретельно розітріть. Після розчинення забруднень, сполосніть руки водою і висушіть. Потім рекомендуємо нанести крем ISOLDA.

 

Переваги:  

рН-нейтральний, з приємним запахом, поставляється в практичному флаконі, який можливо використовувати окремо і в комбінації з власником, спосіб упаковки забезпечує найвищий стандарт в області гігієни і безпеки товару, проста аплікаційна система «CLICK & GO».

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: Професійне, рідке, засоби для чищення ISOFA 100PRO - 4, 2 кг., Мастила, гальмівні опади, цемент, корозія, шиномонтаж, замовити, характеристика, опис, миючий,