Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Металевий віск ONE CLEAMEN 123 - 5 л.

Виробник: CLEAMEN
Модель: 123/5
1 550.85грн
з ПДВ: 1613.36грн
  • В наявності

Призначення ONE CLEAMEN 123

Металевий віск ONE призначений для поліпшення зовнішнього вигляду, підвищення терміну служби і блиску підлог типу лінолеум, мармолеум і інших ПВХ покриттів. Покритий воском підлогу менш забруднюється і легко міститься в чистому стані.

У порівнянні з класичним металевим воском Cleamen 121, наноситься тільки одним шаром (на старі більш вологоємність лінолеум максимально 2 шари), підвищує блиск і придатний для відновлення затоптаних поверхонь. Однак його нанесення більш складне і вимагає спеціальних, практичних навичок.

Нанесення нового воску:

Нерозбавлений Cleamen 123 нанести прямо на очищену (застосуєте Cleamen 120 в концентрації 1:10), нейтралізовану, висохлу поверхню, і розтерти размивателем, розтираючи в одному напрямку.

Залишити поверхню висохнути - приблизно 30-40 хвилин. У разі пошкодженої або сильно вбирає вологу поверхні нанести другий (по можливості більш тонкий) шар під кутом 90 ° (перпендикулярно першому шару). У разі нанесення занадто товстого шару, відбувається втрата блиску!

Поверхню можна відполірувати полірувальною машиною на високих оборотах застосувавши полірувальний пед, однак, з огляду на високий блиск воску вже після нанесення, як правило, немає необхідності підлогу полірувати.

Тільки дотриманням технологічного процесу і застосуванням відповідних засобів гарантовано бездоганне зчеплення металевого воску з поверхнею!

Відновлення воску:

Затоптане місце очистити (Cleamen 120 в концентрації 1: 100), мопом помити чистою водою і залишити висохнути. На висохлу поверхню розпилювачем нанести віск, розведений у співвідношенні 50 мл на 1 літр води. Розчин наносити на поверхню розміром не більше 5 м2 і тут же полірувати дискової полірувальної машиною на високих оборотах застосувавши білий пед. Потім продовжити роботу на наступній ділянці, в разі необхідності нанести другий шар.

Не рекомендується застосовувати засіб на підлогову плитку, дерево, ламінат - штучний паркет, литі підлоги, мармур, поверхні з вапняку, граніт та інший натуральний і штучний камінь.

 

Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: металевий віск, 123, захист лінолеуму, захист статі, 123, блиск підлог