Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Миючий для дезінфекціі- 1л

Виробник: CLEAMEN
Модель: 510/5
1 887.41грн
з ПДВ: 1926.65грн
  • В наявності

Призначення CLEAMEN 510 DEZI P

Засіб ефективно для дезінфекції поверхонь і предметів в громадських приміщеннях, підприємствах громадського харчування, охорону здоров'я і подальших місцях з епідеміологічної відповідальністю (дезінфекція салонів косметики, педикюру, манікюру, перукарень, масажних і рекондіціонних салонах, соляріях).

Спектр впливу: Бактерицидний: бактерії G + і G-, включаючи туберкульоз

Фунгіцидний: большенство мікроскопічних грибків

Вірусоцидний: HBV, HIV, ротавіруси

Переваги застосування: засіб має широкоспектрально ефект, а застосовані дезінфікуючі складові не порушують матеріал дезінфіціруемих поверхонь і інструментів (нержавіюча сталь, пластмаса, ламіновані поверхні). Приємний запах затуляє дезінфекційні заходи.

Засіб розбавити згідно необхідної ефективності (дивимося таблицю) і наносити на дезінфіціруемие поверхні за допомогою розпилювача так, щоб поверхня була рівномірно мокрою. На великі площі підлоги наносити дезінфекцію за допомогою мопа і відра.
Поверхня насухо не витирати!

Дезінфекцію залишити реагувати на поверхні необхідний час (дивимося таблицю), при цьому засіб може на поверхні і засохнути. Після закінчення зазначеного часу поверхню дезінфікована. Протягом цього часу поверхні заборонено мити або витирати - процес дезінфекції був би закінчений достроково.

Перед нанесенням дезінфекції поверхня повинна бути сухою, чистою, позбавленої всіх нечистот, інакше дезінфекція НЕ буде бездоганно ефективною! Ця дезінфекція не замінює миючий розчин!

Для дозування застосувати насос з дозуванням 2 мл, або мірний посуд з дозуванням 10-25мл

Концентрований дезинфікуючий засіб, призначений для розведення, вологого нанесення, для дезінфекції поверхонь і предметів в харчовій промисловості, місцях громадського харчування, охорону здоров'я та інших епідеміологічно важливих областях діяльності (дезінфекція салонів косметики, педикюру, манікюру, парікмахескіх, масажу, послуг з воостановленію кондиції, солярії )

Спектр дії: Бактерицидний: бактерії G + і G-, вкл. туберкульоз Фунгіцидний: більшість мікроскопічних грибків віруцидну: ВІЛ, гепатит В, ротавіруси. Переваги використання: засіб має широкий спектр впливу, що входять до складу дезінфікуючі компоненти не пошкоджують матеріал дезінфіціруемих поверхонь і інструментів (нержавіюча сталь, пластмаса, ламінована поверхня). Приємний запах нейтралізує запах дезінфекції.

Звичайна щоденна дезінфекція поверхонь і предметів в охороні здоров'я, харчової промисловості та епідеміологічно важливих областях діяльності: 0,25% розчину (дозування, напр., На 1 л). Можливо також використовувати розпилювачі і пряме нанесення розведеного розчину на поверхню - рекомендуємо використовувати спеціальний комплект Mobil-set з мобільним розпилювачем і флаконом на поясі. Поверхня не витирайте досуха, тонкий шар створює активну абіогенний мікроплівку.

Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: миючий засіб для дезінфекції, 510, миючий для громадських приміщень,