Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Инвертор MultiPlus 48/5000/70-100 (5 кВА/4 кВт, 1 фаза / Без контролеров заряда)

Виробник: Victron Energy
Модель: MultiPlus 48/5000/70-100

  • В наявності

Основне про інвертор MultiPlus

Інвертори MultiPlus є надзвичайно потужним синусним інвертором з інтегрованим зарядним пристроям і автоматичним трансфертним реле перемикання. Інвертори MultiPlus мають наступні додаткові унікальні характеристики:

 

Автоматичне і безперебійне перемикання.

У разі відключення електромережі або відключення генератора, інвертор MultiPlus перейде на режим роботи від акумуляторних батарей. Це робиться так швидко, що експлуатація комп'ютерів і інших електронних пристроїв не порушується (UPS - функція). Це визначать MultiPlus, як відмінне рішення в якості аварійного джерела електроживлення для промислових, побутових і телекомунікаційних застосувань. Максимальний змінний струм, який може пропускати трансфертне реле, становить 50А.

Трифазні конфігурації.

Три інвертора можуть бути налаштовані для трифазного виходу. Але це ще не все: до 6 одиниць, з'єднаних паралельно (з трьох блоків) можуть забезпечити 72кВт / 90kVA вихідної потужності і 1200А зарядного струму для батарей.


PowerControl - максимальне використання обмежених джерел змінного струму.

MultiPlus може постачати досить великий зарядний струм. Це має на увазі важку навантаження для мережі / берегового з'єднання або генераторної установки. Тому максимальний струм по входу, може бути обмежений. MultiPlus тоді бере до уваги споживачів електроенергії, і використовує тільки 'надлишковий' ток для того, щоб заряджати акумулятори.

PowerAssist - Розширене використання генератора і мережі: MultiPlus особливість "спільного харчування".

Ця функція бере принцип PowerControl і на додаток дозволяє MultiPlus поставляти додаткову потужність від альтернативного джерела (акумуляторних батарей). Де пікова потужність так часто потрібно тільки протягом обмеженого періоду, MultiPlus визначає,що потужність вхідного джерела не достатня і негайно компенсується додаванням потужності від батарей. Коли навантаження зменшується, зайва потужність вхідного джерела використовується для заряду акумулятора. Ця унікальна функція дозволяє живити важкі навантаження з великими пусковими струмами від джерела, який має не достатню потужність. Крім того, може бути обраний генератор меншої потужності.

Сонячна енергія.

Інвертори MultiPlus є надзвичайно потрібними для систем сонячної енергії. Вони можуть використовуватися для створення автономних систем, а також і мережевих систем.

 

Аварійне джерело живлення або автономна робота при відмові електромережі
Приватні будинки і промислові будівлі, забезпечені on-grid сонячними системами, комбінованими мікро ТЕЦ (генерує харчування бойлери центрального опалення) або іншими джерелами енергії мають потенціал автономного енергопостачання, який можна використовувати для харчування основного обладнання (насоси центрального опалення, холодильники і багато ін.) при відключенні електромережі.

Проблема в тому, що мережеві сонячні інвертори, а також подібне обладнання, вимикаються, як тільки пропадає мережеве живлення. З MultiPlus і акумуляторними батареями, ця проблема може бути вирішена простим способом: інвертор MultiPlus замінює електричну мережу, під час відключення електрики. Від альтернативних джерел енергії, які виробляють більше енергії, ніж необхідно, MultiPlus буде використовувати надлишки для зарядки батарей, а в разі нестачі електроенергії, MultiPlus буде поставляти додаткову потужність від акумуляторних батарей.

Програмоване реле Інвертор MultiPlus оснащений програмованими реле, яке за замовчуванням встановлюється як аварійне реле. Реле можуть бути запрограмовані для всіх видів інших додатків, наприклад, як реле стартера для генератора.
Програмується за допомогою DIP-перемикачів, VE.Net панелі або ПК MultiPlus поставляється готовим до використання. Налаштування параметрів інвертора можна зробити трьома способами:

- Найбільш важливі настройки (в тому числі паралельна робота до трьох пристроїв і 3-фазний режим) може бути змінений в дуже простій формі, за допомогою DIP перемикачів. - Всі налаштування, за винятком багатофункціональних реле, можна змінити за допомогою панелі VE.Net. - Всі налаштування можна змінити за допомогою комп'ютера і безкоштовного програмного забезпечення.

 

 

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!