Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Сонячна електростанція 30 кВт з інвертором Соліс

Сонячна електростанція 30 кВт з інвертором Соліс

Мета: мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт для продажу за "зеленим тарифом"

Місце установки: р.Дніпро

Особливості станції:

Замовник під час обговорення розміщення сонячних батарей на 30 кВт, просив максимально економно віднестися до використання території ділянки. Тому, крім використання дахів будинку та літньої кухні, йому запропоновано побудувати навіс.

Планування розміщення сонячних панелей.

У підсумку, після проектування отримана наступна конфігурація сонячної електростанції для будинку: фотомодулі Risen (монокристал 320Вт з технологією half-cell з температурним коефіцієнтом 9bb) розділені на 4 поля і встановлені на покрівлі будинку: на похилому даху, на пласкій покрівлі і на плоскій з кутом підйому, і на спеціальному окремому навісі. Високий і надійний навіс дозволить власнику використовувати його під різні цілі, можна як автомобільний навіс для двох машин, можна як господарське будова (добудувати як сарай, склад), можна організувати альтанку.

Для даних технічних умов відмінно підійшов 4-треккерний сонячний інвертор Solis. А додатковий пристрій - моніторинг дозволяє контролювати продуктивність станції. Електростанція обладнана системою захисту від перенапруги по кожній з ліній постійного і змінного струму. Клас захисту В + С.

Замовити розрахунок

З погодою нам пощастило, незважаючи на листопад, видалася суха і тепла погода, завдяки цьому монтаж всього обладнання та налаштування станції наших зайняли у наших хлопців 12 робочих днів.

Перелік встановленого обладнання:

  • інвертор Solis 30 кВт - 1 шт;
  • панелі Risen 320W mono 9ВВ - 100 шт;
  • щит захисту клас В + С;
  • кабель сонячний 6 мм.

 

Гарантія:

  1. інвертор Solis 30 кВт - 5 років
  2. панелі Risen 320W mono - 12 років
  3. монтажні роботи - 1 рік.

Замовити розрахунок

У цій категорії немає товарів

Сонячні електростанції.