Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

12 кВт сонячна електростанція з АКБ і дизель генератором

Призначення сонячної станції:
Оскільки якість заміської мережі залишає бажати кращого: влітку напруга мережі зашкалює за 260 В, взимку опускається до 170 В, а після сильного вітру та ожеледиці взагалі відсутня по кілька діб. Замовник, людина високоценнящій комфорт вирішив усунути ці незручності.

Місцезнаходження: Дніпропетровська область, Новомосковський р-н.

Обладнання гібридної сонячної електростанції:

  • мережевий інвертор Fronius потужністю 12,5 кВт;

  • 3 шт гібридних інвертора Victron Energy, модель Quattro 4 кВт;

  • літій-залізо-фосфатні АКБ BYD, з резервом в 5 кВт;

  • сонячні модулі потужністю 330 Вт, в кол-ве 40 шт;

  • додаткове обладнання, що здійснює "розумне управління", в т.ч. і автоматичне перемикання з яких мережевих функцій на резервну, контролюючі резерв АКБ і запуск дізельгенератора, і т.д.

Особливості об'єкта:

Бажанням Замовника було зберегти можливість користуватися електроенергією без обмежень навіть при відсутності мережі. Досить високе споживання електроенергії не дозволяло задовольнити цю вимогу тільки сонячною електростанцією, а й дизель-генератор при відсутності світла більше доби виходить в "копієчку". Тому йому запропонували схему гібридної електростанції яка показана на схемі:

Як працює гібридна сонячна електростанція:

а) коли в мережі присутня напруга: станція запускається вранці і працює як мережева, спочатку енергія заряджає АКБ, решта йде на продаж за "зеленим тарифом" - при оптимальних умовах - 12.5 кВт на годину; але звичайно, якщо будинок в цей же час споживає електрику - то менше.

б) коли відсутня напруга в мережі в денний час: запускається станція на автономну роботу, як автономка виробляє 12 кВт / год для забезпечення будинку електрикою, а незатребувана енергія йде на заряд АКБ.

в) якщо ввечері відсутня електрика: використовується енергія АКБ, коли його резерв виснажується, запускається дизельгенератор, в даному випадку на об'єкті він 12 кВт, який забезпечує будинок електроенергією і заряджає АКБ, наприклад за 1-2 години. Після того, як АКБ буде заряджений, дизельгенератор відключається, а АКБ знову переходить в режим роботи на споживача. І так до сходу сонця, коли функцію дізельгенератора на себе візьме сонячна електростанція.

Замовити розрахунок

При предворительно обговоренні станції, Замовник не останнє увагу приділяв естетичному вигляду. Тому ми візуалізували розташування сонячних батарей на даху будинку і навісного обладнання всередині.

Переваги комбінованої гібридної сонячної електростанції:

  • працює: як мережева на продаж за зеленим тарифом;

  • як автономна на випадок відсутності електрики;

  • як резервна для заряду АКБ від сонячних панелей і від дизель-генератора.

  • займає небагато місця (один скат даху під панелі, решта в гаражі), так як АКБ спеціалізовані (літій-залізо-фосфатні), то займають всього лише один невелика шафа, в якому резервується до 10 кВт / год.

Станція виконана на високоякісному обладнанні:

-одні з кращих сонячних панелей в світі - бренд JA Solar;

-австрійскій мережевий інвертор з вбудованим моніторингом;

-нідерландскіе гібридні інвертора з "розумним управлінням" і з приголомшливими функціями;

- шафа літій-залізо-фосфатних АКБ - BYD!

Гарантія та сервісне обслуговування:

сонячні панелі JA Solar - 12 років;
мережевий інвертор з вбудованим моніторингом Fronius -7лет;
нідерландські гібридні інвертора Victron Energy - 5 років;
АКБ - BYD - 10 років;
виконані роботи - 1 рік.

 

Замовити розрахунок

У цій категорії немає товарів