Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Сонячні 5 кВт електростанції

5 кВт сонячна єлектростанція
5 квт гибрид
0

115 250.89грн

Сонячна однофазна мережева електростанція 5 кВт (дах)
5 кВт 1ф крыша
0

124 323.12грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Сонячні 5 кВт електростанції

Після підвищення вартості електроенергії, одними з найбільш актуальними серед сонячних електростанцій, на наш погляд, стануть 5-кіловатні гібридні.

Що ж таке гібридна сонячна електростанція?

Це електростанція яка дозволить Вам і продавати енергію, тим самим окупаючи витрати на її придбання і в разі необхідності (при відсутності мережі) витрачати вироблену енергію на власні потреби.

Нас часто запитують: Скільки енергії може призвести сонячна електростанція 5 квт?
На зображенні нижче представлені дані моніторингу 5 кВт сонячної станції за 2020 рік.
Отже, за 2020 рік сонячний електростанція потужністю 5 кВт справила 7,9 МВт!

Моніторинг продуктивності сонячної електростанції 5 кВт

Вартість електроенергії продається за зеленим тарифом (при введенні в експлуатацію з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2024 роки) - 556,87 коп / кВт · год (без ПДВ).

Тоді 7900 кВт х 556,87 коп. = 43992 грн. Ви можете заробити за 1 рік! Правда, якщо самі не будете користуватися електроенергією!)

Площа даху необхідна для розміщення модулів коливається від 31 м2 до 38 м2. в залежності від сонячних батарей які Ви розміщуєте.

Чим же хороша 5 кВт СЕС?

  • можна підключити «зелений тариф» і скористатися виплатами до 2030 року;
  • після можна поставити обмежувач струму і використовувати вироблену енергію тільки для своїх потреб, для забезпечення будинку потужність 5 кВт найоптимальніший варіант;
  • якщо буде встановлений гібридний інвертор з функцією заряду АКБ, то ви зможете мати резерв на випадок відсутності електроенергії в мережі;
  • така станція буде цікава власникам електромобілів;
  • бути незалежним, мати свою електроенергію і менше платити чи не платити РЕМ - актуально завжди.

​Комплекти 5 кВт сонячних електростанцій.


Гібридна сонячна електростанція 5 кВт з гібридним інвертором Solis.
Один з варіантів такої електростанції заснований на китайському инверторе Соліс. Цей виробник на нашому ринку з 2018 року і зарекомендував себе досить добре. За цей час на встановлених нами станціях працює безвідмовно.

Призначений для домашніх сонячних електростанцій RHI-5k-48ES - це новітнє покоління інверторів для сонячних фотоелектричних систем.

Його ключові особливості:

  • широкий діапазон вхідної напруги PV від 90 до 520 В постійного струму;
  • два входи MPPТ
  • гібридна робота з підключеною батареєю в якості резервного джерела живлення.

​Сонячні панелі виробляють електроенергію, яка перетворюється інвертором RHI-5k-48ES в змінний струм, щоб задовольнити споживання побутової техніки, а надлишки енергії зберігаються в батареї. У піковий час або при відсутності виробництва сонячної електроенергії інтелектуальний гібридний інвертор перетворює енергію в батареї в змінний струм, щоб задовольнити потреби будинку в електроенергії і допомогти вам знизити рахунки за електроенергію в будинку.

Більш докладно про сонячну електростанцію 5 кВт з гібридним інвертором Solis перейдіть за посиланням.

Ціна на сонячну електростанцію 5 квт залежить від типу електростанції, від якості комплектуючих, впізнаваності бренду сонячних батарей і інвертора. Ми намагаємося підтримувати актуальність ціни в нашому інтернет магазині, але іноді не встигаємо за змінами і проведеними акціями наших постачальників.

Виконуємо проектування, монтаж і обслуговування СЕС. В основному працюємо в Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Донецькій, Харківській областях.

Комплекти сонячних станцій під ключ