Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Сонячні 10 кВт електростанції

Сонячні 10 кВт електростанції

Сонячна електростанція 10 кВт - найчастіше розглядається як найбільш універсальна потужність, при якій можна заробляти при підключенні зеленого тарифу. Коли стоїть вибір щодо інвестицій в маленький бізнес - це найвдаліший варіант, тому що робота сонячної системи не залежить від кількості робочих рук, або неврожайним грунту. Зелений тариф, затверджений поки до 2030 року, дозволить повернути вкладені кошти.

Станція потужністю 10 кВт буде цікава невеликому офісу або невеликого підприємства (без підключення зеленого тарифу) для економії оплат за комунальні послуги.

Скільки ж може призвести енергії 10 кВт сонячна електростанція?Вироблення СЕС 10 кВт за 2020 рік

 

Це можна подивитися на графіку моніторингу роботи. Перед Вами дані за 2020 рік.

Сонячні панелі на 10 кВт займають невелику площу 54-58 кв.м і у багатьох є можливість розмістити їх на даху будівлі. Покрівельні конструкції значно дешевше наземних, і станція в цілому має прийнятну приємну вартість. Тому більшість замовників встановлюють станції потужністю 10 кВт на дах.

Використання сонячної електростанції і комбінування її обладнання багато в чому залежить від особливостей інвертора, всі деталі Ви зможете обговорити з нашими фахівцями, в тому числі які інвертора можуть працювати з панелями великої потужності (понад 450 Вт), які є можливості зміни виду електростанції (трансформування).

Всі 10-кіловатні інвертора призначені під 380 В, на ринку величезна кількість брендів, фактично модель мережевого інвертора 10 кВт є у кожного. То який же сонячний інвертор потрібен для Вашої 10 кВт станції?

Сонячний інвертор FRONIUS SYMO 10.0-3-MСонячний інвертор Фроніус.

Виробник - австрійська компанія Fronius. Один з дорогих, представлених на цій сторінці сонячних інверторів. Але висока початкова вартість може окупитися в процесі експлуатації. Виробник дає гарантію 7 років. Її можна продовжити до 20 !, але за гроші.

Але, його головна перевага, це модульність, тобто при виході з ладу будь-якої з модуля, не доведеться міняти інвертор за 3000 доларів, а всього лише замінити цю плату за 200 у.. Більш детально: натисніть тут.

 

Сонячний інвертор Солар Едж 10 кВтСонячний інвертор Солар Едж

Так само європейський інвертор. Призначений для роботи з сонячними панелями розташованими в різних площинах і різних освітлення. Здатний максимально ефективно відбирати вироблену енергію з кожної сонячної батареї окремо або в парі. Використовує в своїй роботі оптимізатори потужності встановлюються на фотомодулі. Варіант не дешевий, але здатний значно підвищити продуктивність сонячної електростанції. Більш детально: перейдіть за посиланням.

 

Сонячний інвертор Kostal PIKO 10Сонячний інвертор Костал

Виробник - німецька фірма Kosta, яка вже близько ста років перебуває на ринку електроніки. Думаю про надійність і якість говорити немає сенсу - дивлячись на його німецьке походження. Здатний інтегруватися в систему "розумний будинок", призначений для роботи за "зеленим тарифом".

Більш детально дізнатися про сонячний інвертор Kostal PIKO 10, Ви можете натиснувши тут.

 

 

Сонячний інвертор SOLIS-10K-DC-4GСонячний інвертор Соліс

Китайський виробник. Недорогий варіант сонячного інвертора. Але незважаючи на це, чудово зарекомендував себе в Україні. На встановлених нами сонячних станціях за 4 роки експлуатації (на 2021 рік) немає жодного випадку відмови в роботі. Недолік: весь інвертор зібраний на одній платі і в разі закінчення гарантії або не гарантійний випадку прийдеться купувати новий інвертор.

Детально про сонячний інвертор SOLIS-10K-DC-4G - перейдіть за посиланням.

 

 

Сонячний інвертор Альтек ACRUX-10K-DMСонячний інвертор Альтек ACRUX-10K-DM

Найдешевший, з представлених тут варіантів сонячних інверторів, який дозволяє за невеликі гроші встановити сонячну електростанцію і максимально швидко її окупити.

Більш детально: перейти за посиланням.

У цій категорії немає товарів

Комплекти сонячних станцій під ключ