Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Пристрій нагріву води NECTARSUN від фотомодулів

Модель: 1
23 461.28грн

  • В наявності

Nectar Sun є економічно ефективним способом стабільного підігріву води від фотоелектричних модулів. Він здатний забезпечити до 70% потреби в гарячій воді.

При необхідності він переключається на звичайний джерело електроенергії. Роботу Nectar Sun можна контролювати за допомогою мобільного додатку і бачити, скільки ви економите кожен день. Повністю автоматизована система, яка легко встановлюється.

Сумісний з більшістю електричних водонагрівачів, доступних для домашнього використання. Працює з об'ємом водонагрівача до 300л. Корисна потужність 2,4 кВт.

Сонячний бойлер (водонагрівач на сонячних батареях) дозволяє нагрівати воду використовуючи енергію сонця. Пристрій маючи досить просту конструкцію дозволяє за рік заощадити до 70% електроенергії. Давай же розглянемо з чого складається цей сонячний водонагрівач.
Контролер (виробництво Литва) дозволяє здійснювати нагрів води від сонця. Потужність підключаються до нього сонячних панелей від 1,5 до 2,2 кВт. Контролер виконаний в білому кольорі розмір 15 на 15 см. На передній панелі розміщений екран і 3 сенсорні кнопки управління. У нижній частині знаходяться коннектори для підключення сонячних батарей, вилка для підключення в мережу 220 вольт яка дозволить догреть воду в похмуру погоду, вилка для підключення водогрійного приладу і кабель датчика температур. Управління контролера може виконуватися, як і за допомогою кнопок, так і у віддаленому режимі за допомогою програми для телефону або планшета. Це рішення ідеально підходить для приватних будинків з добовим споживанням води від 100 до 250 літрів. Можливе підключення на вже встановлені бойлери або баки накопичувачі потужністю електронагрівача 2-3 квт.
По суті, сонячний колектор для нагрівання води легко можна замінити, надійним і простим пристроєм, тільки без насосів, трубопроводів, теплоносіїв, теплових втрат і програвав. Висока продуктивність в зимовий час, так як сонячні панелі охолоджуючись, мають більш високий ККД. Довжина кабельної лінії, може бути набагато довший, ніж довжина трубопроводу у вакуумного колектора, тому фотомодулі можуть розташовуватися в будь-якому зручному для вас місці на значній відстані від сонячного бойлера.
Є один недолік, площа для установки сонячних батарей 2,6 рази більше, ніж при установки сонячного вакуумного колектора, і становить, в залежності від панелей. Якщо Вас зацікавила ця надійна і проста система нагрівання звертайтеся до наших менеджерів.

Гарантія - 3 роки.

Ступінь захисту IP 20
Частота струму (Гц) 50
Вага (кг) 1
Напруга мережі 220 ~ 240 В
Номінальний струм (А) 16
Номінальна вихідна напруга (В) 110-240 VAC
Країна виробник Литва

Технічні характеристики:

Електричні параметри  : 

Діапазон напруги  110 ‐ 240VAC / 50 – 60Гц  

Максимальний струм на виході  16A 

Захист від перенапруги   є 

Захист від зайвого струму  є  

Вхід (DC) 

Рекомендована макс. потужність панелей  1500 – 2200 Вт 

Максимальна напруга на вході (Voc PV)  350 V 

Рекомендуєма кількість фотомодулів потужністю 270Вт  6‐8шт 

Максимальний стрйм (Isc  PV)   9A 

Кількість МРРТ трекерів  1 

MTTP діапазон напруги 100 ‐ 230V 

Опір нагрівача16 ‐ 53 Ω 

ВИХІД  

Рекомендуємі нагрівальні елементи: 

Рекомендуєма потужність нагрівального елементу   2‐2.5 кВт 

Максимальна потужність нагрівального елементу   3 кВт 

Максимальна продуктивність  ≥ 99 % 

Загальні дані

Охолодження Вільна конвекція 

Температурний діапазон   +5° C .. +30°C 

Максимальна вологість   75% без конденсату  

DС з'єднання   MC4 

Температурний датчик  цифровий 

WLAN  IEEE 802.11b/g/n client 

Захист  IP20 

Максимальна температура бака  90°C              

Розміри (wxhxd) мм  150x150x83 

Вага, кг.  1 

Сертифікати  CE, IEC

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!