Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Сонячна електростанція для будинку.

Гібридна сонячна електростанція (без генератора)
гибридная без генератора
0
Полная комплектация гибридной электростанции
Гибридная максимальная комплектация
0
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Сонячна електростанція для будинку.

У заміському будинку мати власне джерело енергії - це прекрасно. Завдяки сонячним батареям які встановлені, Ви не відчуваєте зростання цін на електроенергію, Вас не стосуються аварії на лініях електропередач під час снігопадів, ожеледицю і шквальних вітрів, Ви не знаєте про планові і непланових ремонтах проведених енергопостачальними організаціями.

На сьогоднішній день, завдяки «Зеленим тарифом» покупка сонячних батарей для домогосподарства може окупитися за кілька років. Але ці роки вже не ті, що були до встановлення сонячних панелей, Ви з власною електроенергією, і Вам ще за це платять!

Куди можна встановити обладнання сонячної електростанції?

Установку сонячних батарей, як правило, рекомендують проводити на південний схил даху. Якщо Ваша сонячна система розрахована на заробіток, то це вірно. Але для отримання більш рівномірного виробництва електроенергії, якщо Вам протягом усього світлового дня потрібна енергія, то необхідно додати південно-західне і південно-східний напрямок.

В якості несучих поверхонь використовують дахи будинку, гаража, літньої кухні, навіси, альтанки та інші споруди. У деяких випадках сонячні батареї встановлюють на землю ділянки.

 

 

Якщо на Вашій ділянці немає підходящої конструкції, а хотілося б, то в нашій команді є досвідчені проектувальники і зварювальники здатні спроектувати і виготовити будь-яку за складністю металоконструкцію. В цьому Ви можете самі переконається подивившись фотографії та відео зданих в експлуатацію об'єктах. Тільки в місті Дніпро у нас 3 вражаючих об'єкта.

При розміщенні панелей необхідно ще врахувати, як і кут нахилу так і їх затеняемость.

Так для нашої широти оптимальний кут це 30 -35%. Але знову ж таки, якщо Ви розраховуєте не тільки на заробіток за «зеленим тарифом», а ще й Вам потрібна енергія для забезпечення Вашого будинку взимку, то кут установки сонячних панелей можна збільшити.

Як впливає тінь на роботу СЕС?

Чи не маловажний фактор, який впливає на продуктивність обладнання сонячної станції це затеняемость панелей. Треба враховувати, що у Вашому заміському будинку, напевно можуть бути сусіди, які надумають посадити наприклад невеликий горіх у суміжного забору, або збільшити цей паркан.

На прохання наших клієнтів, ми виробляємо моделювання ситуацій затінений, завдяки програмному забезпеченню на малюнках видно на яку відстань протягнеться тінь в будь-яку годину і день року.

 

Підбір обладнання для сонячної електростанції.

Перед покупкою устаткування, пропонуємо нашим клієнтам провести вивчення електромережі, що б розуміти, що в ній відбувається. Падіння або підвищення напруги, перекіс фаз, споживана потужність вранці, вночі, вдень - всі ці фактори, які впливають на підбір обладнання і якщо їх не врахувати, то у Вас можуть виникнути проблеми. Не кожен інвертор може витримати падіння напруги до 170 Вольт. На гібридних і автономних станціях просто необхідно враховувати навантаження, пускові струми насосів, кондиціонерів та ін. електроприладів.