Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Плоскі колектора

Солнечный плоский коллектор Hewalex KS2000 TP
KS2000 TP
0

13 019.92грн

Солнечный плоский коллектор HEWALEX KS2100 T AC
KS2100 T AC
0

9 362.26грн

Солнечный коллектор плоский KS2600 T AC
KS2600 T AC
0

11 006.53грн

Солнечный коллектор плоский Hewalex KS2400 TP AC
KS2400 TP AC
0

11 610.55грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Плоскі колектора
Плоскі сонячні колектори відрізняються великою площею засклення і великим абсорбером. Завдяки цьому вони ефективно використовують більшу частину сонячної енергії, що потрапляє на їх поверхню, досягаючи при повному сонячному випромінюванні максимальної потужності.
Спеціальне загартоване скло у всіх моделей має високу стійкість до руйнування і високу неуважність для сонячного випромінювання. У деяких моделях застосовується антирефлексне скло, яке є найкращим серед стекол застосовуються при виготовленні плоских сонячних колекторів. Спеціальний шар по обидва боки скла елімінує відображення сонячного випромінювання і сприяє максимальному проникненню випромінювання на абсорбер.
Плоскі сонячні колектори можуть використовуватися для нагріву води для побутових потреб, підігріву води в басейні або підтримки опалення в будинку. Колектори дозволять вам більшою мірою використовувати сонячну енергію навіть восени і взимку при сприятливих умовах.
Плоский сонячний колектор встановлюється на даху, а акумулює бак з водою встановлюється в приміщенні, зручному для розлучення мережі гарячої води (котельня, санвузол та ін.).

 

Для підтримки опалення в системі застосовується буферний бак, який являє собою автоматизовану систему перетворення, підтримки і збереження тепла, отриманого від енергії сонця, а також і від інших джерел енергії (наприклад, традиційний котел, що працює на електриці, газі або дизпаливі), які підтримують систему при недостатній кількості сонячного випромінювання. Нагріта від доступних джерел тепла вода використовується як теплоносій для існуючої системи опалення. Контролер автоматично підтримує найоптимальніші параметри циркуляції і забезпечує комфортну задану температуру.